DİAPOLİS OTEL AKÇAKOCA

  • Açık Havuz
  • Diapolis otel Akçakoca
  • Teras Restorant
  • Havuz Teras

FIRSAT VE KAMPANYALAR

Dönemsel olarak hazırladığımız güncel kampanya ve konaklama fırsatları kaçırmayın. Takip etmek için duyuru listemize katılın.

1
%20 ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ
30 Ekim - 31 Mart tarihleri arasında yapılan giriş tarihinden minimum 60 gün önce yapılan rezervasyonlarda % 20 erken rezervasyon indirimi uygulanır. Minimum 5 gece konaklamalarda geçerlidir. İndirimler konaklama fiyatı üzerinden yapılır.
2
4 GECE KAL 3 GECE ÖDE
30 Ekim - 31 Mart tarihleri arasında yapılan konaklamalar için uygulanır. Oda Kahvaltı konklama üzerinden hesaplanır.
3
7 GECE KAL 5 GECE ÖDE
30 Ekim - 31 Mart tarihleri arasında yapılan konaklamalar için uygulanır. Oda Kahvaltı konklama üzerinden hesaplanır.

* Kampanyalar birleştirilemez. Her rezervasyon için bir kampanya geçerlidir.

* Kampanyalarımız kontenjan ile sınırlıdır. Diapolis otel istediği zaman kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sizi Arayalım

Aşağıdaki bilgileri girin fiyatlarımız ve rezervasyon hakkında bilgi vermek için sizi arayalım. Aynı zamanda yeni kampanyalarımızdan bilginiz olsun.

Gönder

Fiyatlar

Otelimizin tüm sezon , kurban bayramı, ramazan bayramı yılbaşı paketleri , sevgililer günü için hazırlamış olduğu fiyatlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

DİAPOLİS OTEL AKÇAKOCA KONUM VE ULAŞIM

Fındık bahçelerinden Karadeniz seyri...

İşte size Akçakoca’nın kısacık bir tanımı...

Ankara ve İstanbul’dan Düzce iline kadar otoban ile ulaşılarak, Düzce’den Akçakoca istikametine dönüldüğünde Karadeniz’e özgü iklimin kendini yavaş yavaş gösterdiği ilçe yemyeşil tepelerinin ardından görebileceğiniz masmavi denizi ile sizi karşılar.

Fındık bahçeleri, ıhlamur ve defne ağaçları, tertemiz havası, masmavi serin suları ,eski mahalle evleri kısaca Karadeniz’e has doğası ile her mevsim ayrı güzeldir Akçakoca...

Diapolis Otel işte böylesine pırıl pırıl bir tatil beldesinin merkezinde, Balıkcı Barınağı üzerinde, gemi güvertesindeymiş hissi uyandıran yapılanmasıyla denize sıfır olarak konumlanmıştır. 

Mu-Vu Otelcilik Tur. İnş A.Ş. © 2013